Pros
- pranz oferit de companie
- salarii ok
- mici bonusuri de sarbatori
Cons
- incearca sa controleze multe chestii din umbra
- nu au incredere in angajati, decat 2-3 persoane care sunt acolo de multi ani
- au zis ca lucram regim hibrid si dupa cateva luni am avut o sedinta in care ni s a zis ca de luni trebuie sa venim full time la birou
- remarci foarte urate din partea managementului, ni s-a spus inclusiv ca pierdem banii companiei, ca suntem o gaura neagra
- foarte multe nepotisme, angajatii care sunt rude cu cei din management sunt “aparati”